Вебінар "Роялті в Україні та Великій Британії"
3 листопада, 19:30-21:00
Безкоштовний онлайн-вебінар
Чи маєте ви отримувати гроші, коли хтось виконує ваші пісні наживо?
Чи маєте ви отримувати гроші, коли ваша пісня грає на радіо, на телебаченні, у супермаркеті, в кафе?
Чим відрізняються авторські права від суміжних?
Чим відрізняється організація колективного управління ОКУ від видавництва?
Як працює система збору роятлі в Україні та в Британії? Які є переваги та недоліки обох систем?
Як зареєструватись артисту, щоб почати отримувати роятлі?
Учасники дискусії
Samuel Nicholls
старший викладач на кафедрі музики у Лидському университеті Беккета, радник британської організації колективного управління PRS Foundation
Olga Snigir
директорка по роботі з правовласниками та розподілу авторської винагороди в Громадській організації «Українська агенція з авторських та суміжних прав» (ГО УААСП)
Іра Лобанок
музикантка, саунд.продюсерка, менеджерка культури та учасниця гурту Krapka;KOMA
Модераторка
Вебінар відбувається в рамках реалізації проекту "She Makes Music"

She Makes Music це партнерський проект між організацією Непротоптана стежина (Україна) в рамках школи Music Up та організацією Brighter Sound (Велика Британія) і реалізується в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).
Організатори
Непротоптана Стежина
Unbeaten Path "Непротоптана стежина" (Unbeaten Path) - організація, що здійснює діяльність в галузі культури, освіти та соціальній сфері від 2001 року. В рамках реалізації музичного напрямку від 2017 року проводить фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest, є співзасновницею мобільної аплікації Bandura App, та веде навчання музикантів у школі музичного менеджменту та маркетингу Music Up.
www.stezhyna.com
Music Up
Music Up - це сучасна українська школа менеджменту та маркетингу для музикантів та музичних менеджерів. Місія Music Up - створити сприятливе середовище для професійного росту українських музикантів та музичних менеджерів в Україні. Наша команда хоче розвивати якісні освітні програми і доповнювати музичний ринок України навчальними послугами.
https://musicup.in.ua/

Brighter Sound
Brighter Sound - це творча музична благодійна організація, яка базується в Манчестері, Великобританія. Знаходячись на півночі Англії з національним та міжнародним охопленням, організація 20 років підтримує молодих та молодих музикантів, працюючи з людьми від раннього віку до ранньої кар'єри - і не тільки. За останні кілька років вони познайомили своїх учасників з такими натхненними артистами, як Kendrick Lamar, Beth Orton, Nadine Shah, Everything Everything, Anna Meredith, Imogen Heap, Bugzy Malone and Snarky Puppy.
https://www.brightersound.com/

За підтримки