Вебінар "Гендер в музиці"
10 листопада, 19:30-21:00
Безкоштовний онлайн-вебінар
Чи мають жінки та чоловіки однакові шанси здобути різні професії у музичній індустрії?
Яким є гендерний баланс в музичній індустрії в цілому в Україні та Великій Британії?
Чи існує різниця у заробітку в музичній галузі між жінками та чоловіками?
Чи гендерна рівність зараз є лише модним трендом чи справжньою потребою і які ризики є в тому щоб організації/фестивалі/проекти починали відповідати світовим вимогам щодо гендерного балансу?
Поєднання батьківства та музичної кар'єри. Чи однаковими є виклики для жінок та чоловіків?
З якими ключовими проблемами зустрічаються жінки у своїй музичній кар'єрі?
Співпраця із лейблами. Чи лейбли мають упередження та шаблонні підходи до співпраці з жінками/чоловіками?
Учасники дискусії
Кейт Лоуз (Велика Британія)
керівниця програм Brighter Sound, організації, що підтримує молодих музикантів_ок. Актуально працює над докторською дисертацією в Манчестерському університеті, досліджуючи гендерний розрив у британській музичній індустрії.
Карина Лазарук
комунікаційна та графічна дизайнерка, Магістр Медіакомунікацій УКУ 2014, художниця та медіа-активістка, нині працює в ГО "Інститут Масової інформації".
Анастасія Войтюк
музикантка, керівниця організації Unbeaten Path, що втілює проекти в галузі культури, освіти та музики, засновниця школи музичного менеджменту та маркетингу Music Up, фронтвумен гурту Troye Zillia.
Модераторка
Довідка:
Згідно даних дослідження музичної індустрії в Україні проведеного у 2020 році агенцією Soundbuzz та партнерами "понад дві третини всіх українських авторів/виконавців пісень – чоловіки". У цілому такий гендерний дисбаланс характерний для світової музичної індустрії в цілому, яка є "чоловічим" бізнесом.
В даний час лише 17% зареєстрованих авторів пісень / композиторів у Великобританії - жінки, і з цієї статистики лише 2% базуються на півночі Англії (PRS), лише 15% звукозаписуючих компаній належать жінкам (AIM) і лише 32% працівників галузі - жінки (CC Skills).
Вебінар відбувається в рамках реалізації проекту "She Makes Music"

She Makes Music це партнерський проект між організацією Непротоптана стежина (Україна) в рамках школи Music Up та організацією Brighter Sound (Велика Британія) і реалізується в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).
Організатори
Непротоптана Стежина
Unbeaten Path "Непротоптана стежина" (Unbeaten Path) - організація, що здійснює діяльність в галузі культури, освіти та соціальній сфері від 2001 року. В рамках реалізації музичного напрямку від 2017 року проводить фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest, є співзасновницею мобільної аплікації Bandura App, та веде навчання музикантів у школі музичного менеджменту та маркетингу Music Up.
www.stezhyna.com
Music Up
Music Up - це сучасна українська школа менеджменту та маркетингу для музикантів та музичних менеджерів. Місія Music Up - створити сприятливе середовище для професійного росту українських музикантів та музичних менеджерів в Україні. Наша команда хоче розвивати якісні освітні програми і доповнювати музичний ринок України навчальними послугами.
https://musicup.in.ua/

Brighter Sound
Brighter Sound - це творча музична благодійна організація, яка базується в Манчестері, Великобританія. Знаходячись на півночі Англії з національним та міжнародним охопленням, організація 20 років підтримує молодих та молодих музикантів, працюючи з людьми від раннього віку до ранньої кар'єри - і не тільки. За останні кілька років вони познайомили своїх учасників з такими натхненними артистами, як Kendrick Lamar, Beth Orton, Nadine Shah, Everything Everything, Anna Meredith, Imogen Heap, Bugzy Malone and Snarky Puppy.
https://www.brightersound.com/

За підтримки