She Makes Music

She Makes Music - це англомовна онлайн програма для жінок продюсерок, музиканток та менеджерок з України та Англії, що відбудеться від 11жовтня до 13 листопада, створена для заохочення розвитку міжнародних музичних співпраць між учасницями та складається з навчальної програми та двох відкритих вебінарів.

Участь у навчальній програмі безкоштовна

Для кого?
  • музикантки
  • продюсерки
  • музичні менеджерки
Старт 11 жовтня
Онлайн живі заняття (не запис) у Zoom доступні для учасниць зі всієї України

Програма англомовна і усі заняття відбуватимуться англійською мовою
1 місяць
Практичні заняття - створення треків у міжнародних колабораціях
Теоретичні заняття - лекції про маркетинг і менеджмент
Відкриті вебінари на тему гендеру у музиці та авторських прав
Реліз треків
Під час практичної частини учасниці будуть розділені на групи по 5 людей.
Кожна група матиме завдання створити музичний трек, а також розробить та втілить план просування своїх релізів разом з музичними менторками з України та Великої Британії.
Календарний план
30 вересня
Дедлайн подачі заявки на участь
7 жовтня
Оголошення результатів відбору
11 жовтня
Початок навчальної програми
3 листопада
Відкритий вебінар на тему гендеру в музиці
10 листопада
Відкритий вебінар на тему авторських прав
13 листопада
Кінець навчальної програми
Програма курсу
Викладачі - практикуючі музиканти та менеджери з України та Великої Британії
Лекція 1
Лекція 2
Songwriting camp 1
Лекція 3
Лекція 4
Songwriting camp 2
Лекція 5
Лекція 6
Лекція 7
Відкритий вебінар 1
Відкритий вебінар 2
Goodbye session
Викладачі
Анастасія Войтюк
Музикантка, культурна менеджерка, фронтвумен гурту Troye Zillia, засновниця фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest, керівниця громадської організації "Unbeaten Path", що втілює проекти в галузі культури та освіти. Співтворчиня мобільної аплікації Bandura App та сторінки Bandura Online. Випускниця програми Creative Enterprise Ukraine, та УКУ, НаУКМА, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Співзасновниця першої краудфандингової платформи для підтримки культури в Україні - YoKu.
За декілька останніх років Настя залучила написанням грантів понад 4,5 мільйони гривень у галузь культури лише в рамках діяльності своєї організації. А до роботи у цих проектах залучила понад 200 осіб, які є представниками креативних індустрій, а серед них і музиканти.
Іра Лобанок
Музикантка, саундпродюсерка, засновниця секретних концертів Sofar Sounds Lviv, учасниця електронного дуету krapka;KOMA та викладачка курсу зі створення електронної музики в Vedel School. Здобула освіту у Вестмінстерському університеті (Лондон, Великобританія) зі спеціальності Commercial Music Performance, де отримала знання з музичного брендингу та маркетингу від провідних діячів британської музичної індустрії.

За останні три роки Іра написала саундтреки для 8 відео-ігор, що випускаються на таких платформах, як Steam, X Box, Play Station та Nintendo.
Sally Anne Gross
Це і практик музичної індустрії, і дослідниця, і авторка, і вчена. У 1993 році вона стала першою жінкою -менеджеркою аристів в Mercury Records UK, і вона очолила першу в історії панель з питань гендерної проблематики в музичній індустрії на музичній конференції «In The City» в Манчестері. Саллі працює в музичній індустрії майже три десятиліття як менеджерка артистів, директорка лейблу та консультантка із міжнародних ділових відносин. На теперішній посаді в Вестмінстерському університеті вона є програмною директоркою MA Music Management Business, де вона викладає такі дисципліни як Інтелектуальна власність та Управління авторським правом, Музичний розвиток артистів.
Дослідження Саллі спеціалізується на ментальному здоров'ї та питаннях рівності в музичній екосфері. У 2021 році вона опублікувала свою книгу-бестселер разом із співавтором доктором Джорджем Масгрейвом «'Can Music Make You Sick?: Measuring the Price of Musical Ambition»
Liina "LNA" Turtonen
Музична продюсерка, музикантка та ютуберка, що базується у Йорку, Великобританія. Вона є авторкою каналу про створення електронної музики на YouTube під назвою "LNA Does Audio Stuff" та співзасновницею Equalize Music Production. LNA родом з Фінляндії, має величезний досвід у театрі, класичній музиці, живих виступах, а також є колишньою викладачкою зі створення електронної музики в Лідській консерваторії. Зараз у своїй кар'єрі LNA зосереджується на власній музиці, співпраці з іншими авторами пісень, створенні контенту для YouTube, Patreon та на книзі, над якою вона працює останнім часом.
SHY
Songwriting Camp 1
Привіт, я Shy, українська співачка та авторка пісень, яка зараз базується у Києві. Я вже чотири роки в музичній індустрії, створюю музику, яку я називаю інді-попом, і досі мені вдалося випустити два EP-альбоми та низку синглів із різними українськими виконавцями, які очолили українські чарти.
Я дуже захоплена музикою та написанням пісень, зокрема, за останні кілька років я написала десятки пісень для різних виконавців, як англійською, так і українською, я граю на гітарі, а останнім часом дуже захоплююся барабанами.
Я жодним чином не є музичним експертом, але вже деякий час створюючи пісні, у мене були деякі спостереження та думки, які можуть бути корисними для тих, хто тільки збирається розпочати свою кар'єру автора пісень.
Jayne Stynes
"Managing Expectations: Exploring the role and value of a music manager in 2021"
Джейн Стайнс є генеральною менеджеркою Music Managers Forum, некомерційної музичної компанії, яка налічує понад 1200 членів. За сумісництвом Джейн - викладачка в University of the West of Scotland і докторка філософії в Лондонському університеті Goldsmiths. Її робота досліджує важливість гендерно-орієнтованих ініціатив у музичній індустрії Великобританії. До компанії Music Managers Forum вона шість років працювала в Eleven Management, інноваційній музичній компанії, до складу якої увійшли Damon Albarn, Blur, Gorillaz, The Clash, Róisín Murphy, Kano і Spoek Mathambo. За час роботи в Eleven Management Джейн працювала над альбомами, що увійшли у TOP 5 у Великобританії та отримали премії Brit та MOBO, а також номінувались на Grammy та Mercury Music Prize.
Matthew Maxey
Публіцист (PR), спеціаліст зі зв'язків з радіостанціями та менеджер артистів з більше ніж 10-річним досвідом роботи в музичній індустрії. У 2013 році він заснував Enganche (http://enganche.co.uk/), а останні роки працював з такими виконавцями, як Lizzo, Albert Hammond Jr. (The Strokes), Mac DeMarco, Anna Prior (Metronomy), LOW, Weyes Blood, Field Music та багатьма іншими. В останні роки Метью також відповідав за PR на фестивалі Sounds From The Other City, менеджив манчестерську арт-поп-групу Dutch Uncles, а також був музичним ментором у Brighter Sound.

Stealing Sheep
Songwriting Camp 2
Stealing Sheep - британське авантпоп-тріо, що створює експериментальні аудіо-візуальні перформанси з використанням синхронізованого світлового шоу, синтезаторів та п'янкої суміші живих та електронних інструменталок.
https://stealingsheep.net/
"Привіт! Ми - Stealing Sheep. Запрошуємо вас дослідити наш творчий світ у онлайн-воркшопі з написання пісень. Ми познайомимо вас з нашою творчістю, розповімо про те, хто ми, як ми з'явились і поведемо вас у подорож внутрішніми механізмами, які заставляють планету "Stealing Sheep" обертатись. Ми пояснимо деякі з методів написання пісень, які використовуємо самі, а також будемо експериментувати з новою темою пісні та ставити перед собою нові музичні виклики."
Jess Partridge
Social Media and Authenticity
Джесс Партрідж є засновницею і редакторкою In Stereo group, яка широко шанується як нова музична платформа, що підтримує сферу живої музики (концерти, заходи) в Лондоні, Брістолі та Берліні. Крім того, вона є позаштатною менеджеркою подій і проектів; працює над ініціативами ЄС, включно з програмою розвитку потенціалу EMEE EMX та запуск ініціативи PRS Foundation's Keychange для гендерної рівності. Нещодавно Джесс була кураторкою конференцій, організованих AIM, British Council, Annie Mac, Wide Days тощо. Джесс також фінансово підтримує членів спілки музикантів, форуму музичних менеджерів та об'єднання концертних закладів. Крім того, зараз виконує функції маркетологині та спеціалістки з комунікацій у компанії shesaid.so. Джесс є активною і обізнаною поборницею нової музики та її різноманітності.
Кількість учасниць курсу обмежена.
У відборі учасниць важливими критеріями є:
жінки віком від 18 років
зацікавленість у міжнародних колабораціях
бажання отримати професійні контакти у Британії
рівень розмовної англійської достатній для спілкування з британськими колегами
готовність взяти участь у повній програмі курсу
стабільний інтернет для онлайн-зв'язку
технічні засоби для запису та створення музики
для музиканток та продюсерок
віддається перевага апліканткам, що на даний момент живуть та ведуть активність не в Києві

She Makes Music це партнерський проект між організацією Unbeaten Path (Україна) в рамках школи Music Up та організацією Brighter Sound (Велика Британія) і реалізується в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).
Організатоpи
За підтримки

© Music Up. All rights reserved