She Makes Music

She Makes Music - це англомовна онлайн програма для жінок продюсерок, музиканток та менеджерок з України та Англії, що відбудеться від 11жовтня до 13 листопада, створена для заохочення розвитку міжнародних музичних співпраць між учасницями та складається з навчальної програми та двох відкритих вебінарів.

Участь у навчальній програмі безкоштовна

Для кого?
  • музикантки
  • продюсерки
  • музичні менеджерки
Старт 11 жовтня
Онлайн живі заняття (не запис) у Zoom доступні для учасниць зі всієї України

Програма англомовна і усі заняття відбуватимуться англійською мовою
1 місяць
Практичні заняття - створення треків у міжнародних колабораціях
Теоретичні заняття - лекції про маркетинг і менеджмент
Відкриті вебінари на тему гендеру у музиці та авторських прав
Реліз треків
Під час практичної частини учасниці будуть розділені на групи по 5 людей.
Кожна група матиме завдання створити музичний трек, а також розробить та втілить план просування своїх релізів разом з музичними менторками з України та Великої Британії.
Календарний план
30 вересня
Дедлайн подачі заявки на участь
7 жовтня
Оголошення результатів відбору
11 жовтня
Початок навчальної програми
3 листопада
Відкритий вебінар на тему гендеру в музиці
10 листопада
Відкритий вебінар на тему авторських прав
13 листопада
Кінець навчальної програми
Програма курсу
Викладачі - практикуючі музиканти та менеджери з України та Великої Британії
Лекція 1
Лекція 2
Songwriting camp 1
Лекція 3
Лекція 4
Songwriting camp 2
Лекція 5
Лекція 6
Лекція 7
Відкритий вебінар 1
Відкритий вебінар 2
Goodbye session
Викладачі
Анастасія Войтюк
Музикантка, культурна менеджерка, фронтвумен гурту Troye Zillia, засновниця фестивалю сучасної бандури Lviv Bandur Fest, керівниця громадської організації "Unbeaten Path", що втілює проекти в галузі культури та освіти. Співтворчиня мобільної аплікації Bandura App та сторінки Bandura Online. Випускниця програми Creative Enterprise Ukraine, та УКУ, НаУКМА, Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Співзасновниця першої краудфандингової платформи для підтримки культури в Україні - YoKu.
За декілька останніх років Настя залучила написанням грантів понад 4,5 мільйони гривень у галузь культури лише в рамках діяльності своєї організації. А до роботи у цих проектах залучила понад 200 осіб, які є представниками креативних індустрій, а серед них і музиканти.
Іра Лобанок
Музикантка, саундпродюсерка, засновниця секретних концертів Sofar Sounds Lviv, учасниця електронного дуету krapka;KOMA та викладачка курсу зі створення електронної музики в Vedel School. Здобула освіту у Вестмінстерському університеті (Лондон, Великобританія) зі спеціальності Commercial Music Performance, де отримала знання з музичного брендингу та маркетингу від провідних діячів британської музичної індустрії.

За останні три роки Іра написала саундтреки для 8 відео-ігор, що випускаються на таких платформах, як Steam, X Box, Play Station та Nintendo.
Sally Anne Gross
Це і практик музичної індустрії, і дослідниця, і авторка, і вчена. У 1993 році вона стала першою жінкою -менеджеркою аристів в Mercury Records UK, і вона очолила першу в історії панель з питань гендерної проблематики в музичній індустрії на музичній конференції «In The City» в Манчестері. Саллі працює в музичній індустрії майже три десятиліття як менеджерка артистів, директорка лейблу та консультантка із міжнародних ділових відносин. На теперішній посаді в Вестмінстерському університеті вона є програмною директоркою MA Music Management Business, де вона викладає такі дисципліни як Інтелектуальна власність та Управління авторським правом, Музичний розвиток артистів.
Дослідження Саллі спеціалізується на ментальному здоров'ї та питаннях рівності в музичній екосфері. У 2021 році вона опублікувала свою книгу-бестселер разом із співавтором доктором Джорджем Масгрейвом «'Can Music Make You Sick?: Measuring the Price of Musical Ambition»
Liina "LNA" Turtonen
Музична продюсерка, музикантка та ютуберка, що базується у Йорку, Великобританія. Вона є авторкою каналу про створення електронної музики на YouTube під назвою "LNA Does Audio Stuff" та співзасновницею Equalize Music Production. LNA родом з Фінляндії, має величезний досвід у театрі, класичній музиці, живих виступах, а також є колишньою викладачкою зі створення електронної музики в Лідській консерваторії. Зараз у своїй кар'єрі LNA зосереджується на власній музиці, співпраці з іншими авторами пісень, створенні контенту для YouTube, Patreon та на книзі, над якою вона працює останнім часом.
SHY
Привіт, я Shy, українська співачка та авторка пісень, яка зараз базується у Києві. Я вже чотири роки в музичній індустрії, створюю музику, яку я називаю інді-попом, і досі мені вдалося випустити два EP-альбоми та низку синглів із різними українськими виконавцями, які очолили українські чарти.
Я дуже захоплена музикою та написанням пісень, зокрема, за останні кілька років я написала десятки пісень для різних виконавців, як англійською, так і українською, я граю на гітарі, а останнім часом дуже захоплююся барабанами.
Я жодним чином не є музичним експертом, але вже деякий час створюючи пісні, у мене були деякі спостереження та думки, які можуть бути корисними для тих, хто тільки збирається розпочати свою кар'єру автора пісень.
Jayne Stynes
"Managing Expectations: Exploring the role and value of a music manager in 2021"
Джейн Стайнс є генеральною менеджеркою Music Managers Forum, некомерційної музичної компанії, яка налічує понад 1200 членів. За сумісництвом Джейн - викладачка в University of the West of Scotland і докторка філософії в Лондонському університеті Goldsmiths. Її робота досліджує важливість гендерно-орієнтованих ініціатив у музичній індустрії Великобританії. До компанії Music Managers Forum вона шість років працювала в Eleven Management, інноваційній музичній компанії, до складу якої увійшли Damon Albarn, Blur, Gorillaz, The Clash, Róisín Murphy, Kano і Spoek Mathambo. За час роботи в Eleven Management Джейн працювала над альбомами, що увійшли у TOP 5 у Великобританії та отримали премії Brit та MOBO, а також номінувались на Grammy та Mercury Music Prize.
Кількість учасниць курсу обмежена.
У відборі учасниць важливими критеріями є:
жінки віком від 18 років
зацікавленість у міжнародних колабораціях
бажання отримати професійні контакти у Британії
рівень розмовної англійської достатній для спілкування з британськими колегами
готовність взяти участь у повній програмі курсу
стабільний інтернет для онлайн-зв'язку
технічні засоби для запису та створення музики
для музиканток та продюсерок
віддається перевага апліканткам, що на даний момент живуть та ведуть активність не в Києві

She Makes Music це партнерський проект між організацією Unbeaten Path (Україна) в рамках школи Music Up та організацією Brighter Sound (Велика Британія) і реалізується в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).
Організатоpи
За підтримки

© Music Up. All rights reserved