She Makes Music - це онлайн програма для жінок саунд-продюсерок, музиканток та менеджерок України та Англії, що відбулася від 11 жовтня до 13 листопада, створена для заохочення розвитку міжнародних музичних співпраць між учасницями та складається з навчальної програми, що тривала протягом місяця, та двох відкритих вебінарів.

She Makes Music це партнерський проект між організацією Unbeaten Path (Україна) в рамках школи Music Up та організацією Brighter Sound (Велика Британія) і реалізується в рамках програми «Культура для змін» за підтримки Українського культурного фонду (Україна) та Британської Ради (Велика Британія).
Організатори
Непротоптана Стежина
Unbeaten Path "Непротоптана стежина" (Unbeaten Path) - організація, що здійснює діяльність в галузі культури, освіти та соціальній сфері від 2001 року. В рамках реалізації музичного напрямку від 2017 року проводить фестиваль сучасної бандури Lviv Bandur Fest, є співзасновницею мобільної аплікації Bandura App, та веде навчання музикантів у школі музичного менеджменту та маркетингу Music Up.
www.stezhyna.com
Music Up
Music Up - це сучасна українська школа менеджменту та маркетингу для музикантів та музичних менеджерів. Місія Music Up - створити сприятливе середовище для професійного росту українських музикантів та музичних менеджерів в Україні. Наша команда хоче розвивати якісні освітні програми і доповнювати музичний ринок України навчальними послугами.
https://musicup.in.ua/

Brighter Sound
Brighter Sound - це творча музична благодійна організація, яка базується в Манчестері, Великобританія. Знаходячись на півночі Англії з національним та міжнародним охопленням, організація 20 років підтримує молодих та молодих музикантів, працюючи з людьми від раннього віку до ранньої кар'єри - і не тільки. За останні кілька років вони познайомили своїх учасників з такими натхненними артистами, як Kendrick Lamar, Beth Orton, Nadine Shah, Everything Everything, Anna Meredith, Imogen Heap, Bugzy Malone and Snarky Puppy.
https://www.brightersound.com/

За підтримки
Український культурний фонд
Український культурний фонд — державна установа, створена у 2017 р. як нова модель надання на конкурсних засадах державної підтримки та промоції ініціатив у сфері культури та креативних індустрій. Діяльність Фонду, відповідно до чинного законодавства, є невід'ємною частиною політики і визначених пріоритетів діяльності Міністерства культури та інформаційної політики України.
сайт: ucf.in.ua
facebook: www.facebook.com/ucf.ua
Британська Рада
Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої полягає у поглибленні культурних зв'язків та освітніх можливостей. Ми сприяємо дружньому діалогу та кращому порозумінню між людьми у Великій Британії та в інших країнах.
https://www.britishcouncil.org.ua/